Diyarbakırspordan Transfer Atağı

DİYARBAKIR - Bölgesel Amatör Lig’inde şampiyonluk hesapları yapan Diyarbakırspor transferde 2.Lig ve 3.Lig deneyimi olan oyuncularla anlaştı.

Hedefe ulaşacak bir kadro  kurmayı amaçladıklarını  ifade eden Kulüp Başkanı Siyabend Aydın, “Hocamız Aytekin Yıldırım ve teknik heyetimizin raporu doğrultusunda transfer çalışmalarının startını verdik. Önceden anlaşmayı sağladığımız 8 futbolcu ile sözleşme yeniledik. Dış transfer çalışmalarımız da devam ederken, anlaştığımız isimleri kulübümüzün resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından açıklayacağız” dedi.

"Hedefimiz her yıl lig yükselmek"

Hedeflerinin her yıl bir lig yükselmek olduğunu anlatan Başkan Aydın,bu konuda heyecanlı ve iddialı olduklarını kaydetti.

Aydın,“ Her sene bir lig, hedef süper lig şiyarıyla çıktığımız bu yolda amacımıza ulaşmak için çok kaliteli isimlerle anlaştık. Önceliğimizi Hocamızın raporu doğrultusunda iç transferlerdi. 8 futbolcu kardeşimizle iç transferde anlaştık ve dış transfere yöneldik. Diyarbakırspor’un adına, tarihine yakışan isimlerle anlaştık. 2 ve 3 ‘ üncü Lig kalitesinde takım kuruyoruz” ifadelerini kullandı.

İç transferde anlaşma sağlanan oyuncuların isimleri şöyle:

Ahmet Kurt,Oktay Özen,Abdulsamet Tuncay,Mustafa Öner,Murat Güneş,İlhan Öz,Mahsun Döker,Ferhat Aksu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol