Gençler için yeni gelişim kapısı

Haber Nermin Zengin

Güneydoğu Ekspres - Diyarbakır’da yönetimden hibe, proje ve eğitime kadar  birçok güncel meslek konusunda hizmet verecek danışmanlık merkezi açıldı. “Mutluluk ve başarı için Akıl Yolu’nda buluşalım” sloganıyla hizmete başlayan merkez, pratik eğitim alarak kendilerini geliştirmek isteyen gençleri bekliyor.

Diyarbakır’da yönetimden hibe, proje ve eğitime kadar  bir çok güncel meslek konusunda hizmet verecek danışmanlık merkezi hizmet vermeye başladı.

Alanında uzman isimlerin görev yapacağı   merkezde yaşam koçluğu ve danışmanlık hizmetleri konusunda kendilerini geliştirmek isteyen gençleri bir çok alanda pratik eğitim imkanı bekliyor.

Açılışı yapılan merkeze yeni olmasına rağmen yoğun ilgi olması dikkat çekiyor. Vatandaşlar, ihtiyaç duyulan alanlardaki önemli bir açığı kapatacak olan bu merkezin Diyarbakır’da hizmete girmesinin önemli olduğunu dile getirdiler.

Hem eğitim hem danışmanlık hizmetleri

Diyarbakır’ın yeni yüzü 75 metrelik yolun üzerinde hizmet vermeye başlayan merkezde insan kaynakları yönetimi, aile işletmelerinde kurumsallaşma,finans danışmanlığı,iş geliştirme ,stratejik planlama,pazarlama yönetimi,hibe –proje danışmanlığı,yaşam koçluğu,ilişki koçluğu ,aile koçluğu,öğrenci koçluğu,psikolojik danışmanlığı,etkili sunum teknikleri ve liderlik eğitimi gibi günümüzde çok ihtiyaç duyulan konularda hem eğitim verilecek,hem de danışmanlık hizmetleri yerine getirilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol