Diyarbakır Haberleri

Diyarbakır haberleri ve güncel Diyarbakır gelişmeleri, Diyarbakır ile ilgili tüm video, Diyarbakır fotoğrafları ve Diyarbakır haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde kurulan 5 tekstil fabrikası dünya markalarına üretim yaparken, bin 500 kişiye de istihdam sağlayacak.

Diyarbakır

Diyarbakır'da motokuryelerin motosikletini hedef alan çeteye düzenlenen operasyonda 6 şüpheli gözaltına alındı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da DİSKİ Genel Müdürlüğü, kent genelinde kesintisiz ve sağlıklı su temini için sondaj kuyularını yeniliyor.

Diyarbakır

Diyarbakır’da Büyükşehir Belediyesi , Bağlar ilçesindeki refüjleri düzenleyerek kendi fidanlığında ürettiği 9 bin 720 kadife çiçeği dikmeye başladı.

Diyarbakır

Bağlar ve Yenişehir’daki bazı okullarda uyuz vakalarının artması vatandaşları tedirgin etti.

Diyarbakır

Kayapınar’da iddiaya göre A.H.P. (61), kızıyla kavga eden damadı S.G.’yi (35) barışmaları için eve çağırdı. S.G., burada silahla vurularak yaralandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da bir süre önce oğlu intihar eden Liceli baba B.K, oturduğu evin 7. Katından aşağı atlayarak yaşamına son verdi.

Diyarbakır

Merkez Bağlar İlçesi’nde elektrik trafosunun patlaması sonucu elektrik kesintisi yaşandı.

Diyarbakır

TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akyıl, Diyarbakır’da valiliğin aldığı eylem ve etkinlik yasağının “kente girişi yasağı” olarak lanse edilmesine tepki...

Diyarbakır

Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekimlik Sosyal Komite tarafından, 17 Mayıs Dünya Hipertansiyon Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenledi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da Ahmedi Hani Anadolu Lisesi’nde öğrencilere etkinlik düzenlendi.

Diyarbakır

DİSKİ, hava sıcaklığının artış göstermesiyle Diyarbakırlıları içme suyunda sorun yaşanmaması için bilinçsiz sulama konusunda uyardı.