ÖZEL HABER - Faruk BALIKÇI

İÇ TRANSFERDE  4 FUTBOLCU  SÖZLEŞME İMZALANDI

Amedspor, Teknik Direktör Ersun Yanal ile sözleşme imzalayarak yeni sezona başladı. İlk iç transfere sözleşmesi biten sağ bekte görev yapan Batuhan Tur ile başladı. Orta saha oyuncusu Oktay Aydın ve defans oyuncuları Uğur Adem Gezer, Veli Çetin ile yeniden anlaştı. Eyüp Oskan ile ise yollarını ayırdı.


SÖZLEŞMESİ DEVAM EDENLER

Amedspor'da, Serkan Odabaşoğlu, Mert Çapar, Çekdar Orhan, Yılmaz  Ceylan, Veysel sapan, Seyit Ahmet Altın, Yusuf Çetin, Berk İsmail Ünsal, Yakal Taylan, Yusuf Tursun, Erkan Sasa, Berkaycan Değirmencioğlu, Taşkın Çalış, Oğul Kaan Doğan, Taner Gümüş  ile sözleşmeleri devam ediyor.

Amedspor'da Son Durum Nedir3


DIŞ TRANSFERDE 2 TRANSFER

Dış transferde ise, eksikliği hissedilen orta saha ve sol bek için 2 oyuncu transfer edildi. Amedspor'da ilk yabancısı olan orta saha oyuncusu Adama Traore ve Manisa FK'den Alberk Koç, Yeşil-Kırmızı renklere dahil oldu.

Amedspor'da Son Durum Nedir4


KAMP SÜRECİNDE TRANSFER DEVAM EDECEK

1 Temmuz'da Kartepe'de başlayacak   Amedspor kampında futbolcularla ilk kez bir araya gelecek olan Teknik Direktör Ersun Yanal, kamp dönemi hazırlığında eksik gördüğü mevkiler için yeni transferlerin yapılacağı ifade ediliyor.

Muhabir: Faruk BALIKÇI