HABER-Güneş OCAĞA

Diyarbakır'da sporun adresi olan Gökkuşağı Spor Akademisi Kulübü, düzenlediği ikinci yıldönümü etkinliğinde 100'den fazla sporcu ve veliyi ağırladı. Gecede ayrıca 1. Dönem Gelişim Turnuvası'nın final etabı da oynandı. Ardından sporcu ve velilere takdim edilen ödüler sonrası gece sonlandırıldı.

Şehrin her kesiminden olan çocuklara sporu aşılamak istediklerini belirten Gökkuşağı Spor Akademisi Kulübü Başkanı Şoreş Eser, "Kulüp başkanımız ve yönetim kurulumuzun amacı şehrimizin her kesiminden çocuklara dokunup, onları hayatın her alanına hazırlamaktır. Spor, sorumluluk, sevgi ve saygıyı çocuklara aşılayıp onları toplumun her yerine kazandırmaktır ve hedefimiz de budur. Okullarda küçük kızlarda Türkiye 16'ncısı olduk, okullarda ise 3x3 de Türkiye 8'incisi olduk" dedi. 

Diyarbakır'da Başarılarından Söz Ettiren Spor Akademisi 2

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Gökkuşağı Spor Akademisi'ne destek olan okullara da teşekkür eden Eser, "Bizlere bu yolda destek veren ve yanımızda olup onur ödülünü alan Akşemsettin Ortaokulu Müdürü Davut Gümüş, Ali Emeri Lisesi Müdürü Hüseyin Oruç, Evrim Koleji Okulları Müdürü Murat Evruk, Ramazan Deniz, Utku Çetin, Turgay Bengin, Yönetim Kurulu üyelerimiz Süleyman Olcay, İhsan Yavuzkılıç, Zülfikar Sağıroğlu ve İhsan Pamuk'a çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Muhabir: Güneş Ocağa