Güneş OCAĞA - ÖZEL HABER 

Diyarbakır Merkez Kayapınar İlçesi'nin Fırat Bulvarı üzerinde bulunan ve 32 bin metrekare alana sahip olan Medland Lunapark, bölgenin en büyüyü konumunda. 

EĞLENCENİN ADRESİ

Ramazan Bayramı ile beraber kapılarını açan Luna Park'ı günlük 50 bin kişi ziyaret ediyor. İşletme sahibi Ali İhsan Okçu ve kardeşi Can Okçu, Medland Lunapark Tesisi'nin Diyarbakır'da gençlerin ve ailelerin tek eğlence adresi olduğunu söylediler.

Diyarbakır'da Rekor! Günde 50 Bin Kişi Ziyaret Ediyor 2

200 BİN ZİYARETÇİ BEKLENİYOR

İlk olarak konuşan Ali İhsan Okçu, "Bayram dolayısıyla günlük 50 bin kişi ziyaretçi olarak geliyor. 70 kişi buranın güvenliğini sağlıyor. Üst düzeyde bir güvenlik var, dolayısıyla ailelerin çok rahat gelebileceği bir yer. Bayramın bitimine kadar ziyaretçi sayısı 200 bin kişiyi aşacak. Kapıda ve eğlence" dedi. 

GECE AYRI GÜNDÜZ AYRI BİR ATMOSFER VAR 

Ardından konuşan Can Okçu ise, "Medland Lunap ark Tesisi bölgeye hitap ediyor. Çok yoğun bir ilgi var. Sadece kent merkezi ile sınırlı değil. İlçelerden, köylerden ve hatta bölge kentlerinden Diyarbakır'a ziyarete gelen vatandaşlarımız tesisimize gelip eğleniyor. Gündüz ayrı, gece ayrı bir atmosfer var" diye konuştu.

Muhabir: Güneş Ocağa