DAYANIŞMA KAHVALTISI

Haber/ Oya TİMUROĞLU BOYSAN

DİYARBAKIR – Antalya’da bulunan Doğu ve Güneydoğlu iş insanlarının kurduğu Antalya Batmanlılar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, düzenlenen kahvaltıda dayanışma mesajı verdi.

Merkezi Antalya’da bulunan Batmanlılar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, Mahmut Capkan’a ait Divaya Restoranda üyelerine yönelik kahvaltı düzenledi. Bayram Pekince’nin organize ettiği kahvaltıya, CHP Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, AK Parti Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bazı iş insanı ve sivil topluk kuruluşu temsilcisi ile basın mensupları katıldı.

Kahvaltıya Antalya Valisi Münir Karaoğlu, CHP Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Kepez İlçe Emniyet Müdürü ve Muratpaşa Kaymakamı yoğun programları nedeniyle katılamayarak teşekkür mesaj gönderdi.        

Antalya Batmanlılar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Necat Pekince, yıllar önce Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun farklı yerlerinden gelerek, Antalya’ya yerleşen üyelerinin hem Antalya’ya, hem de memleketlerine imkanları dahilinde katkı sunmak için yola çıktıklarını söyledi.

Önceliklerinin gençlerin eğitimlerine katkı sunmak ve üyeler arasında dayanışma sağlamak olduğunu ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Pekince, “Bugün de bu kahvaltıda bir araya geldik. Amacımız Antalyamızın yöneticileri, basın mensupları ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla hem tanışmak, hem de birlikte yapabileceklerimiz konusunda görüş alışverişinde bulunmaktır. Davetimize bizi kırmayarak icabet eden her kese yönetim kurulumuz adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol