Kanser Hastasına Moral  Ziyareti

Diyarbakır Merkez Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 5 aydır kanser hastalığı nedeniyle kemoterapi tedavisi gördüğü öğrenilen Aziz Acer’e moral ziyaretinde bulundu. Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte Yunus Emre Mahallesi’nde ev ziyaretleri gerçekleştiren  Başkan Beyoğlu, hasta olduğunu öğrendiği 47 yaşındaki Acer’in yaşadığı evin kapısını çaldı. Karşılarında Beyoğlu’nu gören aile, kendisini eve davet etti. Ziyaret sırasında Aziz Acer ile bir süre sohbet ederek sağlık durumu hakkında bilgi alan Beyoğlu, hem moral verdi hem de tedavi sürecinin iyi geçmesi için maddi destek sağlayarak aileye ayrıca ayni destek sunarak yüzlerini güldürdü.

Yaşları küçük olan 3 çocuğu olduğunu belirten Aziz Acer, kendisinin hastalığından dolayı evde çalışacak kimse olmadığını ifade ederek gerçekleştirdiği ziyaret ve sağladığı destek nedeniyle Beyoğlu’na teşekkür etti.

Duygu dolu görüntülerin yaşandığı ziyaretin ardında Acer ailesinin evinden dualarla ayrılan Beyoğlu, aynı mahallede bulunan diğer vatandaşları da ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Bazı vatandaşlar evlerine kadar davet ettikleri Beyoğlu’na yakın ilgi gösterirken, bazı vatandaşlar ise evlerinin pencerelerine çıkarak sorun ve taleplerini aktardı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol