Taziye evine yeni yol

Kırsal Karacadağ  ve Develi mahallelerinde yeni yol çalışması gerçekleştirilerek merkez Körhat Mahallesi’nde de parke taşı çalışması yapılarak ara sokaklar ve kaldırımlar yaya kullanımları için elverişli hale getirildi.

Bağlar Belediyesi, vatandaşların talebi üzerine yerleşim yerlerinde alt yapı hizmetlerine devam ederek ulaşımda yaşanan aksaklıkları çözüme kavuşturuyor.

Kırsal Karacadağ Mahallesi’nde 800 metre uzunluğunda iki yeni yol tamamlanarak vatandaşların kullanımına sunulurken,Develi Mahallesi’nde de 400 metre uzunluğunda yeni yol hayata geçirildi.

Belediye ekipleri, Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla kırsal mahallelerde bulunan taziye evlerinin eksiklerini de gideriyor. Karahan Mahallesi’ne bağlı Sofu Halil Mezrası’nda taziye evine giden güzergahta yeni yol yapılarak yağışlı günlerde ulaşımın sağlıklı yaşanması için de 20 adet beton boru döşemesi gerçekleştirildi.

Körhat mahallesi ara sokakları artık daha huzurlu

Merkezde ise Körhat Mahallesi’nin ara sokakları ve kaldırımlarında eskiyerek kullanılamaz hale gelen parke taşları değiştirildi. Yeni parke taşları döşenerek kaldırımlar ve ara sokaklar kullanışlı hale getirildi.

Hizmet rekoru kırmaya devam ettiklerini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,”Hizmetsiz günümüz yok. Vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu koşullarda yaşamasına imkan tanımak için halkımızdan gelen talep ve kendi tespitlerimize göre yeni hizmetler kazandırıyoruz. Vatandaşımız huzurlu ve mutlu oldukça bizler de daha keyifle onlara hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol