banner40

Toplu taşımada üç güzergah ve saatleri revize edildi

Ulaşım Daire Başkanlığı, vatandaşların hastane, eğitim, sağlık, ticari ihtiyaçlarını rahat ve güvenli bir şekilde sağlaması amacıyla oluşturduğu toplu ulaşım ağı hizmet vermeye devam ediyor.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Tekstil Kent arasında hizmet veren ring aracı, vatandaşlar, çalışanlar ve öğrencilerden gelen talepler üzerine Çelik Evler Mahallesine kadar uzatıldı.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Tekstil Kent arasında çalışan ring aracı, 19 Ekim’den itibaren Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Çelik Evler Mahallesi arasında hizmet vermeye başlayacak.

Alabal ve Mermer mahalleleri ile Dağkapı arasında toplu taşıma hizmeti veren S1 kodlu araç vatandaştan gelen yoğun talep üzerine hareket saati güncellendi.

19 Ekim’de yeni saatiyle sabah 06.40’ta hizmete başlayacak araç akşam 17.20’ye kadar devam edecek.

Vatandaşlardan gelen talep üzerine Ergani-Dicle-Hani arası toplu taşıma hizmeti veren aracın güzergahı Şölen ve Cömertli mahallelerini kapsayacak şekilde yeniden düzenlendi.

Araç, 19 Ekim Çarşamba gününden itibaren Ergani-Dicle-Hani seferlerinde Şölen ve Cömertli mahallelerinden de geçecek. (HABER MERKEZİ)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol