Yük Haberleri

Yük haberleri ve güncel Yük gelişmeleri, Yük ile ilgili tüm video, Yük fotoğrafları ve Yük haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Sağlık

Hemşirelerin yetersiz istihdam nedeniyle iş yüküyle karşı karşıya kaldığını belirten sağlık emekçileri, atama bekleyen binlerce hemşirenin atanmasını istedi.

GÜNDEM

Emek Partisi Gaziantep Milletvekili Sevda Karaca, ağır iş yükü nedeniyle bir fabrikada çalışanların bel fıtığı olduğunu belirterek, konuyu Meclis’e taşıdı.

ASAYİŞ

Denizli'nin Serinhisar ilçesinde, yük taşıma asansörü henüz bilinmeyen bir nedenle düştü. Düşme sırasında asansörde bulunan Sabriye Kıranta ağır yaralanması nedeniyle...

ASAYİŞ

Muş’ta hemzemin geçitte büyükbaş hayvan yüklü tıra trenin çarpması sonucu çok sayıda hayvan telef olurken, ölü ve yaralıların da olduğu...

Gaziantep

Gaziantep-Şanlıurfa kara yolu Nurdağı ilçesi yakınlarında gıda yüklü tır devrildi. Sürücünün ağır yaralandığı kazada yol ulaşıma geçici süreliğine kapandı.

HABERDE İNSAN

Aydın'ın Efeler ilçesi Musluca Mahallesi'nde yaşayan 63 yaşındaki üretici Cemal Aydınlı, araç kullanmasını öğrenemediği için eşekle yük çekmek zorunda kalıyor.

Diyarbakır

Ekonomik kriz, yaşam endeksi sıralamasında sondan birinci olan Diyarbakır’da kendini iyiden iyiye gösteriyor.

Yerel

Diyarbakır'da yük treni, kontrolsüz şekilde hemzemin geçide giren otomobile çarptı. Yaklaşık 150 metre sürüklenen otomobilde bulunan 4 kişi yaralandı.