Veli BALTACI - Burç YORUM

Koç Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu

Finans evinizle ilgili birçok fırsat yakalayacaksınız ama kazancınızı akıllıca değerlendirmelisiniz. Karşınıza farklı fırsatlar çıkacak. Enerjinizi iyi yönlendirip kullanacağınız anları seçeceksiniz. Planlarınızı kimseye anlatmayın. Mantıklı ve tutarlı yanınız sizin öngörülü yapıyor bunun öneminin farkındasınız.

Boğa Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu


Yakın ilişkilerinizdeki bazı problemler konusunda sevdiklerinizden fikirler almaya çalışın. Çevrenizde kabul gören ve saygın bir kişi olduğunuz için rahatlıkla destek sağlayacaksınız. Toplumda fark yaratacak işler yapmak istiyorsunuz. Bir an önce işe koyulup gereken adımları atmalısınız. Bu hafta sizin haftanız.

İkizler Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu


İddialı tavırlarınızla ortaya çıkmayı seviyorsunuz ve egolarınızı tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmaya çalıştığınızı düşünüyorsunuz ama yanılacaksınız maalesef. Sağlıklı kararlar almakta geç kalmış olabilirsiniz. Sevdiklerinizle konuşun ve her şeyi tek başınıza halletmemeye çalışın. Yargılanmaktan korkmayın. Düşündüğünüz gibi her şey çok komplike değil. İş hayatınız da bu hafta güzel teklifler kapınızda olabilir.

Yengeç Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu


İkili ilişkilerinize hiç kimseyi dahil etmemeyi öğrenmelisiniz. İkna kabiliyetiniz artıyor fakat para etmiyor. Bu hafta spesifik olaylara karşı bakış açınızda gizli bir ironi gizli. Bu aralar yeni fırsatlar kapınızı çalabilir. Biraz kendinize yönelmeli ve içinizdeki yaratıcı ruhu ortaya çıkarmalısınız. Unutmayın sizi en iyi anlayan insanlara yönelin.

Aslan Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu


Bu hafta çok geç kalınmış bir triple ortaya çıkıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin sizi anlamasının mümkün olmadığı bir süreç yaşıyor olabilirsiniz bu yaşamınızda sizi oldukça geriyor. Son zamanlarda gereksiz bazı durumlar canınızı sıkıyor. Ama yaşamınızda ekonomik anlamda oluşacak olan bazı gelişmeler moralinizi yüksek tutacaktır. Akışına bırakın…

Başak Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu


Bu hafta iş ayarlama konusunda oldukça sağlam adımlar atacaksınız. Çalıştığınız iş yerinde şirketiniz için maddi ve kendiniz için de manevi birçok kazanç sağlayacaksınız. Bu hafta tamamen sizin haftanız. İkili ilişkilerde bu hafta hoşunuza gitmeyen bazı durumlar yaşanabilir ama bunlar geçici olacaktır. 


Terazi Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu


Çalıştığınız iş yerinde huzurlu değilsiniz ve yeni iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Azimli ve çalışkan yapınız sizi hırslı kılan en iyi özelliğiniz. Enerjinizi iyi kullanmalı, çevrenize karşı hoşgörülü olmalısınız. Sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirin size iyi gelecektir bu durum.

Akrep Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu


Bu hafta kendinizden yaşça büyük insanlarla sağlıklı ve güçlü ilişkiler kuracak, onların desteğini alacaksınız. Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Yeni şeylere adım atmakta oldukça hazırsınız. Hisleriniz konusunda iyi bir öngörüye sahipsiniz. Aşk kapınızı çalabilir bu aralar hazırlıklı olun. Parasal anlamda biraz sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz ama bu çok uzun sürmeyecek.

Yay Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu


Sabırsız tavırlarınızdan dolayı zarar görmek istemiyorsanız dikkatli olmak zorundasınız. Bulunduğunuz ortamlarda fark edilmeyi beklemeyin ve bir an önce 'ben buradayım' deyip adım atmalısınız. İşe koyulduğunuz tüm çalışmalarınızı inatla ve istikrarlı bir şekilde sürdüreceksiniz. Aşk ve para anlamında sizi çok bereketli bir hafta bekliyor.

Oğlak Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu


Bu hafta fiziksel anlamda kendinizi oldukça çekici ve aktif bir tavır içinde hissediyor olabilirsiniz. Uzun zamandır sakladığınız planlarınızı uygulama aşamasına gelmiş bulunmaktasınız, sevdiğiniz uğraşlarınızı hayata geçirmiş olacaksınız. Çalıştığınız yerde sizi yeni aşklar bekliyor olabilir. Ailevi ilişkileriz de biraz gergin konular söz konusu olabilir ama bunların üstesinden rahatlıkla geleceksiniz.

Kova Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu


İş arkadaşlarınız veya işverenleriniz ile disiplin konusunda sorunlar yaşayacaksınız. Hızlı başlayan duygular karşısında biraz frenlemelisiniz. Flört etmeye daha çok vakit harcamanız ve aşka daha çok şans vermeniz sizi üzebilir. Çünkü aşk bu aralar kapınızı çalmayabilir. Ama unutmayın kısa bir süre için bu böyle.

Balık Burcu 14-21 Aralık Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak, uzun vadede size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız. Muazzam bir sevgi birikimine sahipsiniz ve aynı zamanda mükemmel bir tahayyül yeteneğine de. Yıllar geçtikçe düşüncelerinizi netleştirmeyi öğrendiniz ve öğretiyorsunuz. Geçmişteki bazı olaylar canınızı sıksa da bu aralar aşkın kapısını aralayacaksınız. İş hayatınız ise olması gerektiği gibi makul ve sağlam bir şekilde devam ediyor.

Editör: Veli BALTACI