HABER - Faruk BALIKÇI

Amedspor'un yeni hocası Mesut Bakkal, bu büyük camianın teknik direktörü olarak göreve başlamaktan dolayı büyük bir mutluluk ve gurur duyduğunu ifade ederek şu paylaşımda bulundu:
"Yeni görevimizde başkanımız, yöneticilerimiz, teknik ekibimiz ve en önemlisi siz değerli taraftarlarımızla birlikte olmanın heyecanını yaşıyorum. Amedspor'a olan inancımızı ve sevgimizi en iyi şekilde sahaya yansıtarak, sezonu birlikte zirvede tamamlayacağımıza yürekten inanıyorum.
Amedspor büyük camia

Amedspor'da Olmaktan Gurur Duyuyorum2


Camiamızın büyüklüğünün ve taraftarlarımızın tutkusunun farkındayız. Bu sevgi ve beklenti bizim için çok değerli. Hep birlikte, güçlü bir ekip oluşturarak şampiyon olacağımıza inancımız tam.
Takımımızı daha da güçlendirmek adına transfer çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Camiamıza en uygun oyuncuları seçmek ve Amedspor geleneğini en iyi şekilde temsil etmek için çaba harcıyoruz.

Amedspor'u hak ettiği zirveye taşıyacağız
Bu yolculukta her birimizin desteği büyük bir öneme sahip. Birlik ve beraberlik içinde, sevgiyle, saygıyla, Amedspor'a yakışan başarıları birlikte elde edeceğimize olan inancımız tam. Bu yolda bize düşen görevleri layıkıyla yerine getirecek ve Amedspor'u hak ettiği zirveye taşıyacağız."

Editör: Faruk BALIKÇI