Atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dün bir aile, evden kaçan kızlarını arıyordu. Muğla’dan başvuru yapan adam, üvey kızı ve yıllardır bakımını üstlendiği onun yakın arkadaşının kendilerine uyku ilacı vererek evden kaçtığını iddia etmişti. Ailenin evlerinde yine üvey kızın yakın arkadaşı olan engelli bir kız daha bulunuyordu. Bugün Müge Anlı’da korkunç gerçek ortaya çıktı. Kızlar bulunduğu, canlı yayına ellerindeki kanıtlarla geldi. İki kız, üvey babanın yıllarca kendilerine tecavüz ettiğini videoları ile gösterdi.

YILLARDIR TECAVÜZ EDİYORMUŞ

15 günün ardından bulunan iki kız, ellerindeki videoları Müge Anlı’ya gösterdi. Korkunç gerçeğin ortaya çıkması sonrası Müge Anlı stüdyosunda gerginlikler yaşandı. Kızların kendisine iftira attığını iddia eden şahıs, kendisine uyku ilacı verildiğini iddia etti.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI

Müge Anlı’da ortaya çıkan mide bulandırıcı gerçek sonrasında Ortaca Cumhuriyet Başsavcılığı, yayını ihbar kabul etti. Savcılık talimatıyla harekete geçen polis ekipleri canlı yayında gözaltı yaptı. Hemen ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı da devreye girdi. Genç kızların uygun sosyal hizmet modellerinden faydalandırılacağı öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi