Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde 4 eş ve 56 çocuğu olan, 300 de torunu bulunduğu belirtilen ve “Hamo Ağa” olarak bilinen Mehmet Arslan’ın oğlu AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Tahsin Arslan, ilçeye bağlı Işıklar Mahallesi’nde seçmenlerle bir araya geldi. Yaklaşık 3 bin kişinin katılım sağladığı programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Arslan’a tam destek verileceği belirtildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tam destek verilmesi yönünde bölgenin kanaat önderleri ve seçmenlere ricada bulunduklarını dile getiren AK Parti Diyarbakır 10. sıra milletvekili adayı Tahsin Arslan, programa 3 bini aşkın vatandaşın katıldığını dile getirdi.

WhatsApp Image 2023-04-30 at 15.03.59

Düzenlenen programda farklı düşüncelere sahip vatandaşların da yer aldığını vurgulayan Arslan, “Bölgenin kanaat önderleri ile birlikte bir araya gelip, Cumhurbaşkanımıza destek vermeleri için ricada bulunduk. Rabbim bizleri mahcup etmesin. Rabbim izin verirse en güzel şekilde başarıyı göstereceğiz. Yıllardır bu davaya hizmet ediyoruz. Bu dönem de 10. sıra AK Parti milletvekili adayı oldum. Bizim sıramız önemli değil. Bizler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız. Desteğimiz sonunda kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan’a. Düzenlediğimiz programda farklı farklı düşüncede olan insanlarımız vardı. Bunun karşılığını da değerli insanımızdan almış olduk” dedi. (HABER MERKEZİ)