ÖZEL HABER - Faruk BALIKÇI

Hafta sonu deplasmanda Etimesgutspor’u 4-2 mağlup eden Amedspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Güneydoğu Ekspres’e değerlendirmede bulundu. Geriye düştükleri maçta farklı kazandıklarını ve özgüvenin arttığını belirten Bakkal, “1-0 geriye düştük ama çabuk tepki verdik. Hem iyi oyun ve üretkenlik bu maçta ön plana çıktı. Yedi maçımız kaldı bu oyunumuzu sürdürüp hedefe ulaşmak istiyoruz. Ama sakin bilinçli ve abartmadan sağlam adımlar atmalıyız. Coşkumuzu sindire sindire göstermeliyiz” dedi.

Amedspor Hocasindan Önemli̇ Açiklamalar2


TAKIMDA CEZALI VE SAKAT YOK

Bu hafta kendi evinde konuk edeceği Erzincanspor’un ligin en iyi takımlarından biri olduğunu ve zor bir maç olacağını ifade eden Bakkal, şöyle devam etti: 
“Taraftarlarımızla birlikte kazanmak istiyoruz. Taraftar, takım, yönetim ve kent ile bütünleşmiş durumda. Bu birliktelik her zaman olduğu gibi bize başarıyı getirecektir. Takımda cezalı ve sakat bulunmuyor. Dijlan da düz koşulara başladı.”

Amedspor Hocasindan Önemli̇ Açiklamalar3


“KENDİ GÖBEĞİMİZİ BİZ KESERERİZ”

İkinci yarıda Amedspor’un başına geçen ve galibiyet serisini sürdüren Amedspor hocası Mesut Bakkal, bu başarının sırrını uyumlu ve keyifli çalışmaya bağlayarak, bu ortamı yaratan yönetime de teşekkür etti. Bakkal, “Bu saatten sonra kimin ne yaptığı değil. Bizim ne yapacağımız önemlidir. Kendi göbeğimizi kendimiz keselim ve kazanalım” dedi.

Muhabir: Faruk BALIKÇI