ÖZELHABER-FARUK BALIKÇI

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Amedspor’un Teknik Direktörü Mesut Bakkal, haftalardır iyi futbol ortaya koyduklarını, önemli bir virajı geçtiklerini söyledi. Bakkal, “İki galibiyet, bir beraberlik aldık. Yönetim, taraftar, futbolcu tek vücut olmuş yolumuza devam ediyoruz. Böyle devam ettiğimiz sürece hedefe ulaşacağımıza inanıyorum. Büyük fedakarlık yapılıyor. Hedefe yakışır bir mücadele veriyoruz. Amacımız şampiyonluktur” dedi

BERKAY, TAŞKIN CVE SERKAN GERİ DÖNDÜ

Bakkal, Berkay’ın uzun zamandan beri çıktığı ilk maçında iyi oynaması, Taşkın ve Serkan’ın geri dönmesinin alternatiflerini çoğalttıklarını belirterek, “Yolumuz aydınlık. Amedspor akıp gidiyor. Önümüzdeki Uşak maçını da kazanarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

İSKENDERUNSPOR’A TEŞEKKÜR

Mesut Bakkal, İskenderunspor’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek şöyle konuştu:

“Düzce de İskenderun da bizi yalnız bırakmadı. Taraftar grupları antrenmanımızı ziyaret ederek bizlere ikramda bulundular. Tribünde dostluk mesajı verdiler. Herkese örnek olsun. Futbol bu şekilde güzelleşiyor. Amedspor taraftarlarının rakiplere gösterdiği misafirperverlik nedeniyle dostluklar gelişiyor. Gittiğimiz yerde de aynı şekilde karşılanıyoruz. Örnek bir taraftar grubu olduğumuzu bize her yerde söylediler. Gelin, futbolu sahada, tribünde güzelleştirelim.”

GÜNDEMİMİZDE TRANSFER YOK

Bakkal, Amedspor’un Avrupa’da oynayan Rodin Cem Deprem’in transferinin gündemlerinde olmadığını kaydetti.

Muhabir: Faruk BALIKÇI