Haber-Faruk Balıkçı

Amedspor istişare kurulu Başkanı Burç Baysal, şu ana kadar mevcut Başkan ile görüştüklerini ve 4-5 gün içinde yönetim listesinin hazır olacağını ifade ederek, ‘’Bize başvuran başka Başkan adayı yok’’ dedi.

Amedspor Başkanlığı için mevcut Başkan Aziz Elaldı’nın çalışmaları sürerken, önceki gün Nedim Şimşek’te Başkanlık için aday olacağını açıkladı. Amedspor Yüksek istişare kurulu Başkanı Burç Baysal, kendilerine henüz böyle bir başvuru olmadığını ve Aziz Elaldı ile görüşmelerinin sürdüğünü belirterek, ‘’Salı veya Çarşamba günü yönetim listesini istişare kuruluna sunacaktır. Kulübün selameti açısından sağlıklı bir ekip oluşması için görüşmeler yapıyoruz. Doğru yönetmek zorundayız. Nedim Şimşek elbette ki adaylığını koyabilir. Ancak şu ana kadar herhangi bir başvurusu olmadı” dedi.

Taaaa (2)

Baysal, herkesin Amedspor sevdalısı olduğunu kent gündemine çok oturduğunu ifade ederek, ‘’Oysa kentte doğru yapılan işler de var. Hemşerilerimiz odağını birazda buraya kaydırsın. TSO ciddi bir fuar yaptı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi projeleri var. Bir sürü aktivite var” diye konuştu.

Muhabir: FARUK BALIKÇI