Başkan Haberleri

Başkan haberleri ve güncel Başkan gelişmeleri, Başkan ile ilgili tüm video, Başkan fotoğrafları ve Başkan haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Amedspor Kulubünden yapılan açıklamaya göre Amedspor kongresi 4 Haziran’da yapılacak.

Diyarbakır

Trendyol 1.lige yükselen Amedspor'da kongre sürecine girilirken Amedspor Başkanı Aziz Elaldı'nın aday olmayacağı bilgisine ulaşıldı.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, oda ve borsa başkanlarına yeşil pasaport verileceğini açıkladı.

Siyaset

AK Parti, milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla istişare ve değerlendirme toplantısı için kampa girecek.

Diyarbakır

Yargıtay Başkanı olarak seçilen Ömer Kerkez, sosyal medya kullanıcıları tarafından sorgulanan isimler arasında yer almaya başladı. Peki, Ömer Kerkez kimdir?

Güncel

Yargıtay'da başkanlı seçimi krizi, 37. tur oylamada çözüldü. Yargıtay Başkanlığı'na 193 oy alan 3'üncü Hukuk Dairesi Başkanı Ömer Kerkez seçildi.

Diyarbakır

Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, 'Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi'ni Güneydoğu Ekspres’e değerlendirdi.

Politika

DEM Parti Mersin Milletvekilleri Ali Bozan ve Perihan Koca, Mersin’de basın mensuplarıyla bir araya geldi, Mersin’in Merkez Akdeniz Belediyesinin önceki...

Politika

Büyük Birlik Partisi (BBP) Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren, 5 ilin başkanının görevden alındığını açıkladı.

Eğitim

HEZ-KURD Derneği Başkanı Suphi Özgen, Kürtçe öğretmen talebiyle Milli Eğitim Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı'na dilekçe gönderilmesi çağrısı yaptı.

Diyarbakır

DEM Parti Eş Genel Başkanları Tuncer Bakırhan ve Tülay Hatimoğulları, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Politika

Mersin’de Akdeniz Belediye Eş Başkanları, 23 Nisan etkinliği nedeniyle okulda katıldığı resim sergisi olay oldu. Okul idarecileri hakkında soruşturma açıldı.