Faruk Balıkçı- Özel Haber

15 haftadır yenilmezliği devem eden Amedspor, kalan 3 maçını da kazanmak istiyor. Teknik Direktör Mesut Bakkal, kendi rekorunu kırmak istediğini ifade ederek, gazetemiz Güneydoğu Ekspres’e şöyle konuştu: “Yenilmeden bir sezon yaşamak istiyoruz. Hazırlık maçlarında dahi yenilmedik. Hocalık dönemimde yenilmeden şampiyon olmadım. Kısmet olursa hoca olarak bir ilke imza atacağım. Bu sezonu hem kendi hem Amed adına rekor kırarak kapatmak istiyoruz. Tüm çalışanlara, çaycısından, çimcisine, müdürüne kadar herkese teşekkür ediyorum.”

“ONLAR BOZUK PARA BİZ ÇİÇEK ATIYORUZ”

Amedspor hocası Mesut Bakkal, Amedspor’un bu hafta kendi evinde oynayacağı Iğdırspor maçı ve yenilmezlik unvanıyla ilgili değerlendirmede bulundu. Bakkal, başkalarının sahaya çakmak, bozuk para attığını belirterek, “Biz sahaya çiçek atıyoruz. Örnek duruş sergiliyoruz. Diyarbakır, Amed bu şekilde güzel. Örnek duruş sergiliyoruz. Aynı güzellikte, centilmenlikle devam edeceğiz. Dönüş olarak bu kent bundan daha fazlasını hak ediyor. Bir kez daha destek verenlere teşekkür ediyorum” dedi.

“BİTTİ DEMEDEN, BİTTİ DEMEYECEĞİZ”

Bakkal, Iğdırspor maçıyla ilgili Uğur Adem Gezer’in cezalı, Batuhan Tur’un ise antrenmanlara başladığını ifade ederek, “İşi garantiye almak istiyoruz. Futbolcular bunun bilincinde. Hiçbir şey bitmeden bitti demeyeceğiz. Aynı ciddiyetle aynı özveriyle maçımızı oynayacağız. 3 maça da talibiz. Galip gelerek yenilmezlik unvanımızı sürdürmek istiyoruz” diye konuştu.

Muhabir: FARUK BALIKÇI