HABER: Faruk BALIKÇI 

Teknik Direktör Ersun Yanal , bugün Amedspor ile imzayı attı. Artık resmi olarak Amedspor’un teknik direktörü.
İmza töreninde konuşan Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, uzun vadeli düşündükleri için Ersun hocayı tercih ettiklerini belirterek şöyle konuştu:


“Önemli günlerden geçiyoruz. Tarihi bir gün yaşıyoruz. 1.lige çıktıktan sonraki süper lig hedefimizi nasıl bir hocayla çalışabilirdik diye düşünüyorduk. Önemli bir sözleşme yapıyoruz. Yanal ile örtüşen hayat, spor felsefesidir. Ersun hocanın da Amedspor'a yakınlığından izlenimi ortaya çıktı. Amedspor duruştur önemli bir hikayedir. Uzun vadeli düşündüğümüz için Ersun hocayı tasvip ettik.  Taraftar her şeyi hak ediyor. Süper lig hedefini gerçekleştirmeye çalışacağız. Zoru seviyoruz.”

Ersun Yanal da imza töreninde ortak güce vurgu yaparak şunları söyledi:
"Bizi bir araya getiren Başkanımız belitti. Fotbol hepimizin ortak değeri. Bizi bir araya getiren futboldur. Biz futbolu sahanın içinde kalarak başarıya götürmek için kenetleneceğiz. Ortak güçle sahadan zaferlerle ayrılacağız. Futbol ortak tutkumuz ise futbolun içinde kalarak rakiplerimize üstünlük sağlayacağız. Türkiye’nin bir parçasının süper ligde olması bizi mutlu edecektir. Ortak değerlerimizi birleştirerek temsil edeceğiz Amedspor'u. Amedspor'a layık istediğimiz futbolcuyu buraya getireceğiz.”

Muhabir: Faruk BALIKÇI