Yanal Haberleri

yanal haberleri ve güncel yanal gelişmeleri, yanal ile ilgili tüm video, yanal fotoğrafları ve yanal haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Spor

Geçen yıl “Birlikte el ele 1. Lig’e” şiarıyla yola koyulan Amedspor, hak ettiği şampiyonluğunun ardından yeni hedefini belirledi. O hedef,...

Diyarbakır

Amedspor’un Kartepe’deki ilk kampında Teknik Direktör Ersun Yanal'ın etrafı çocuk hayranları tarafından sarıldı.

Diyarbakır

Trendyol 1.lig'de şampiyonluk parolasıyla yola çıkan Amedspor Teknik patronu Ersun Yanal, transfer listesini gizli tutuyor.

Diyarbakır

Ersun Yanal’ın Amedspor ile sözleşme imzaladıktan sonra yardımcılığına getirdiği isim kim? Yanal, neden o ismi tercih etti?

Diyarbakır

Amedspor’un Teknik Direktörlüğüne getirilen Ersun Yanal, ayağının tozuyla önce Şehmuz Özer tesislerini ve Diyarbakır Stadyum’unu gezerek incelemelerde bulundu.

Diyarbakır

Amedspor, anlaşma sağladığı Teknik Direktör Ersun Yanal ile bugün imza attı. Yanal, “Ortak değerlerimizi birleştirerek temsil edeceğiz Amedspor'u” dedi.

Diyarbakır

Amedspor yönetimi, bayramdan dolayı uçak bileti bulamayan Ersun Yanal için özel uçak kiraladı. Sabah 10.00'da Diyarbakır'a inecek Yanal yarın sözleşme...

Diyarbakır

1. Lig’e yükselen Amedspor’un transfer ettiği Teknik Direktör Ersun Yanal, 13 Haziran Perşembe günü Diyarbakır’da sözleşme imzalayacak.

Spor

Amedspor'un teknik direktörlük için prensipte anlaştığı Ersun Yanal, sözleşme yapmadan basına konuşmama kararı aldı.

Diyarbakır

Tecrübeli Teknik Direktör Ersun Yanal ile anlaşan Amedspor, transfer çalışmasını sürdürüyor. İki flaş isimle diyalog başladı.

Diyarbakır

Trendyol 1. Lig'e yükselen Amed Sportif Faaliyetler, teknik direktörlük için Ersun Yanal ile anlaştığını resmen açıkladı.

Spor

Amedspor’un henüz resmi olarak duyurmadığı Teknik Direktör Ersun Yanal transferi, spor camiasının ana gündemi oldu. Peki Ersun Yanal kimdir? İşte...