1 BOT 1 MONT KAMPANYASI

DİYARBAKIR - Kızılay Sur Şubesi tarafından soğuk kış mevsiminin başlaması ile birlikte Sur ilçesindeki yetim ve ihtiyaç sahibi öğrenciler için  ‘kış üşütür siz ısıtın’ çağrısıyla  ‘1 bot 1 mont’ yardım kampanyası başlatıldı.
Kampanya koordinatörü Kızılay Sur Şube Başkan Yardımcısı Gülhan Sönmez tarafından yapılan açıklamada, “Kızılay Sur Şubesi olarak soğuk kış mevsiminin başlaması nedeniyle yetim ve ihtiyaç sahibi öğrenci kardeşlerimiz için "1 bot 1 mont" yardım kampanyası başlatıyoruz.Tüm hayırseverlerimizi kanadı kırık yetim ve muhtaç kardeşlerimizin yaralarına merhem olmak için öğrencilerimizi ısıtacak kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz.  Bu kampanyamız vesilesi ile yetim ve muhtaç öğrencilerimizi soğuk kış şartlarında asırlık merhamet çınarı Kızılay’ın sıcaklığı ile ısıtmak istiyoruz” diye ifade etti.
Kampanya kapsamında yapılacak nakdi ve ayni bağışlar ile önceden tespit edilen yetim ve muhtaç öğrenciler giydirilerek kışa hazırlıklı hale getirilecek.
Türk Kızılay Sur Şube Başkanı Cüneyt Özmen, hayırseverler ve yetimler arasında köprü vazifesi görmek istediklerini belirterek, tüm hayırseverlerimizi kampanyamıza destek olmaya çağırdı.

Anahtar Kelimeler:
DiyarbakırSurKızılay

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol