Aile Destek Merkezi Bağcılar’da hizmete girdi

Güneydoğu Ekspres- Merkez Bağlar ilçesine Bağcılar semtinde 8’incisi hizmete giren Aile Destek Merkezi’nde yüzlerce kadına yönelik eğitim, sosyal ve istihdama yönelik faaliyetler yürütülecek.

Dualar okunarak gerçekleştirilen açılışa çok sayıda kadın ve çocuk da katıldı. Ayşe Güzeloğlu, Nesrin Bal ve Dürdane Beyoğlu, açılıştan sonra merkezi inceleyerek kadınlarla yapılan faaliyetler hakkında sohbet etti.

“Bu merkez çok faydalı sonuçlar verecek”

Aile Destek Merkezlerinin kadınlar ve çocuklar için önemli faaliyetlere imza attığını belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun  eşi Dürdane Beyoğlu, “Ümit ediyoruz ki burada çok faydalı sonuçlar sağlayacak. Başta sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Hasan Basri Güzeloğlu ve kıymetli eşi Ayşe Güzeloğlu olmak üzere projeyi gerçekleştiren herkese teşekkür ediyorum. İnşallah bu merkez insanlarımıza heyecan ve aynı zamanda bir uygulamalı mesleki eğitim anlamında katkı sağlayacaktır. Yarınlarımızın umudu olan kadınlarımızı da bu merkezlerden faydalanmaya davet ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol