Lila Kozmetik Ziyareti

DİYARBAKIR – Üniversiteöğrencilerine en fazla burs veren kurum olan Lila Kozmetiğe öğrencilere verdiği burs ve destekler ile Diyarbakır’a hizmetlerinden dolayı RektörProf.Dr. Mehmet Karakoç tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Rektör Karakoç, "Diyarbakır'da üretilip, dünyanın birçok ülkesinde satışı yapılan  ürünleriyle şehrimizi en iyi şekilde tanıtan Lila Kozmetiğe yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri için teşekkür ederiz" diye konuştu.

Diyarbakır'ın kültürel tarihi değerlerinin ortaya çıkması, bu değerlerin tanıtılması için yapılacak ortak çalışmaların görüşüldüğü ziyarette, Lila Kozmetik Kurucusu Mehmet Cansız, "Dezavantajlı birçok öğrencimize burs veriyoruz. Üniversitemiz iş birliğinde bu öğrencilerimizin ailelerine ulaşmak, onların hayatlarına dokunmak, geleceklerine katkıda bulunup güzel bir kariyer yapmalarını sağlamak istiyoruz" dedi.

Ziyarette ayrıca üniversitemiz ile Lila Kozmetik arasında ilerleyen süreçte yapılacak olan ortak çalışmalar ve projeler konusunda karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol