Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi, Güneydoğu Spor Yazarları Derneği (GSYD) Başkanı Mehmet Yılmaz Bay ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ederek, derneğin gençlik ve sporla ilgili olarak kentin geleceğini ilgilendiren projeleriyle ilgili düşüncelerini dinledi. Görüşmede GSYD İkinci Başkanı Veysi Akar, GSYD yönetim kurulu üyeleri Nihat Mızrak ve Şehmus Kızılaslan ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Veysel Kızılay da yer aldı. Samimi ve verimli bir ortamda geçen görüşmede GSYD’nin geçmişte Büyükşehir Belediyesi desteğiyle yaptığı projeler ve bundan sonrası için planlanan çalışmalar ele alınarak karşılıklı değerlendirmeler yapıldı.

“ORTAK PAYDAMIZ DİYARBAKIR’DIR”

Ortak paydalarının Diyarbakır olduğunu belirten GSYD Başkanı Mehmet Yılmaz Bay, kentin en büyük kurumu olan Büyükşehir Belediyesi’nin gençlik ve spora sağlayacağı desteğin kentin geleceği için ayrı bir anlam ifade ettiğini dile getirerek olumlu düşüncelerinden dolayı Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi’ye teşekkür etti.

Diyarbakır yararına olan her türlü çalışmayı desteklediklerini dile getiren Genel Sekreter Çiftçi ise gençlerin geleceğine ve kentin vizyonuna uygun olan projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini vurgulayarak, önümüzdeki günlerde güzel adımlar atılacağının müjdesini verdi.

(HABER MERKEZİ)