MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM

Haber Celal Kuzu

Güneydoğu Ekspres - Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bugüne kadar çok sayıda ziyaret gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya gelen Beyoğlu, bu kez Yeniköy Mahallesi’ndeydi. Vatandaşları ziyaret ederek çeşitli konulardaki sorunlarını dinleyen ve çözüm üretmek için çaba gösterme sözü veren Beyoğlu, bazı talepler için de belediye birimlerine talimat vererek pratik çözümler üretilmesini sağladı.

Kaplan ailesine ziyaret

Vatandaşların ilgisi ile karşılaşan Beyoğlu, çocuklar ve gençlerle yakından ilgilendi. Sokak ziyaretinden sonra Başkan Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu,mahallede yaşayan Kaplan ailesine misafir oldu.

Beyoğlumilletin içinde yer alarak gönüllere dokunmaya devam edeceklerini söyledi. Beyoğlu, “Gittiğimiz her yerde bizleri bağrına basan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Onların hizmetkarı olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yeni doğan çocuklu ailelere ziyaret

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu da, çocukları yeni doğan aileleri ziyaret etmeye devam ediyor. Yeniköy Mahallesi’nde yeni doğan çocukların bulunduğu aileleri ziyaret eden Dürdane Beyoğlu, çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti. Annelerle sohbet eden Beyoğlu, bu tür ziyaretlerle sosyal dayanışmayı güçlendirmeyi amaçladıklarını dile getirdi. Beyoğlu’na, AK Parti Bağlar İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatime Alakuş da eşlik etti.

Yeni doğan çocukların anneleri de anlamlı buldukları ziyaretlerden dolayı Dürdane Beyoğlu’na teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol