ÜCRETSİZ SAÇ BAKIMI YAPILDI

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu’nun öncülük ettiği çalışmanın ilk uygulamasında 10 kız çocuğuna saç kesimi ve bakımı hizmeti verildi.

Çocukların heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunurken,  Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu’nun bir kız çocuğuna saç bakımı uygulaması renkli görüntüler oluşturdu. 

“Çocuklarımız bu güzel günü unutmayacak”

Farkındalık oluşturmak ve kuaförlük hizmeti veren esnafları teşvik etmek amacıyla bu çalışmayı hayata geçirdiklerini belirten Beyoğlu, “Her işimizde halka dokunmaya,gönüllere girmeye ve dua almaya gayret ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın her zaman vurguladığı gibi tevazü,samimiyet ve gayretle hareket ederek milletimize faydalı hizmetler kazandırmaya çalışıyoruz. Bu çalışmada da farkındalık yaratmak,dar gelirli ailelerimizin yavrularına destek olmak ve bu konuda kadın kuaförlerimizi teşvik etmeyi amaçlıyoruz. Bir çok çocuğumuz ilk kez bu hizmeti alacak ve güzel bir hatıra olarak bunu hayatları boyunca unutmayacak. Bu hizmeti ücretsiz gerçekleştiren kadın esnafımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

“Bağlar Belediyesi, örnek bir çalışmayı hayata geçirdi”

Diyarbakır Berberler Ve Kufaörler Odası Başkanı Cemil Değirmenci, Bağlar Belediyesi’nin kuaförlere yönelik hizmetlerinden ve çalışmalarından memnun olduklarını vurgulayarak maddi koşulları elverişli olmayan  kız çocuklarına yönelik bu çalışmaya tam destek verdiklerini kaydetti. Değirmennci, “Esnafımız bu konuda zaten duyarlı. Bir çok arkadaşımız ücretsiz saç kesimi yapıyor. Fakat Bağlar Belediyesi’nin bu çalışması çok daha anlam kazandı. Bu çalışmayı organize eden belediye başkanımızın eşi Dürdane Beyoğlu ve Ruhsat Müdürlüğü personeline teşekkür ediyoruz. Bu şehir bizim,bu çocuklar bizim. El ele verdiğimizde her konuda örnek olabiliriz. İnanıyorum ki bu çalışma büyüyerek devam edecek” ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol