Maraş Haberleri

Maraş haberleri ve güncel Maraş gelişmeleri, Maraş ile ilgili tüm video, Maraş fotoğrafları ve Maraş haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

İnşaat işçisi Veysel Özkan, Maraş'taki depremde yavru olarak bulduğu “Harman” isimli güvercini besleyerek hayata bağladı.

Şanlıurfa

Maraş merkezli depremin vurduğu Adıyaman'da enkaz altından 54 saat sonra kurtarılan kadının düğününde büyük bir sürpriz vardı.

Güncel

6 Şubat 2023 depreminden önceki tahminiyle dikkat çeken Deprem Bilim araştırmacısı, Tokat ve Hatay için uyarıda bulundu.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş'ta havaların ısınmasıyla birlikte ortaya çıkan yılanların dansı cep telefonu kameralarına yansıdı.

Güncel

Pazarcık ilçesinde 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Spor

Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonluk maçında Almanya adına ringe çıkan Maraşlı Kürt boksör Agit Kabayel, Kübalı rakibi Sanchez'i nakavt ederek...

Maraş'ta UMKE ve AFAD ekipleri tarafından AFAD Eğitim ve Tatbikat Alanında "Enkaz Altından Yaralı Kurtarma" tatbikatı gerçekleştirildi.

Güncel

Kahramanmaraş'ta depremzede kadının yaptığı bez bebekler geçim kaynağı oldu.

ASAYİŞ

Kahramanmaraş'ta bir evde silahlı saldırı sonucu hasar oluştu.

ÇEVRE

Kahramanmaraş depremlerinin üzerinden geçen 13 ayın ardından şehir merkezi dron ile görüntülendi. Şehrin son hali görenleri şok etti.

ASAYİŞ

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde saat 11.26’da 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem 7 kilometre derinlikte gerçekleşti.

Güncel

Maraş merkezli depremlerde işyerleri ağır hasar alan Malatya’da sanayi esnafı, işyerlerinin çökme tehlikesine karşı ekmek mücadelesini sürdürüyor.