ÖZEL HABER - Güneş OCAĞA / Veli BALTACI

Diyarbakır Stadyumu’nda Menemenspor’u konuk eden Amedspor, 0-0 berabere kaldığı maçta, TFF 2. Lig Kırmızı Grub'un şampiyonu oldu ve birinci lige yükseldi. Amedspor'un şampiyonluğunu büyük bir sevinçle kutlayan taraftarlar, mutlulukları gazetemiz Güneydoğu Ekspres'e ile paylaştılar.

Mustafa Ekinci adlı taraftar, "Uzun süreydi bu anı bekliyorduk. Böyle bir şampiyonluk halka da çok yakıştı, Amedspor'u kutluyoru" dedi.

Hüseyin Gerçek de, Amedspor şampiyon olduğu için çok mutluyuz" sevincini paylaştı.

İşte Amed, Işte Şampiyon3

Çocuklarıyla maça geldi

Çocuklarıyla maçı izleme gelen İhsan Doğru ise şunları söyledi: "Yıllardır bu şampiyonluğu bekliyorduk. Çocuklarımla bu anı izlemeye geldik, çok sevinçliyiz. Bu halk şampiyonluğa susamıştı ve bu anı bekliyordu."

Burhan Güler, "Allah herkesyen razı olsun, şampiyonluğu Şeyhmus Özer'e armağan ediyoruz" dedi.

İşte Amed, Işte Şampiyon4

"Çok mutluyuz"

Heval isimli bir taraftar da, "Çok mutluyuz, kaç senedir bunu bekliyoruz. Fakat biraz üzgünüz, keşke bugün bir gölde olsa atsaydı, daha çok güzel olacaktı. Ama yenetimi ve tüm oyuncuları tebrik ediyorum. Amedspor bu halkı gururlandırdı" diye kaydetti.

Barış annesi İkram, "Amed yok diyenler, bugün Amed'in var olduğunu gösterdik. Biz Amedliyiz bunu  herkes bilsin. Şampiyon Amed" dedi.

Muhabir: Güneş OCAĞA / Veli BALTACI