Kutlama Haberleri

Kutlama haberleri ve güncel Kutlama gelişmeleri, Kutlama ile ilgili tüm video, Kutlama fotoğrafları ve Kutlama haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


GÜNDEM

İstanbul Valiliği Taksim Meydanı'nda 1 Mayıs için DİSK'in başvurusuyla ilgili kararını açıkladı.

Güncel

Êzidiler, Çarşema Sor'u kutlamak için Irak Federal Kürdistan Bölgesi’nin Duhok iline bağlı Şeyhan ilçesinde yer alan Laleş tapınağında bir araya...

Diyarbakır

Kastamospor'u 1-0 yenen Amedspor'un galibiyeti Diyarbakır'da kutladı.

Diyarbakır

5 Nisan Avukatlar Günü'nü kutlayan Diyarbakır Baro Başkanı Nahit Eren, hukuçular hakkındaki soruşturmalara dikkat çekti.

Diyarbakır

DEM Parti Diyarbakır İl Örgütü, 31 Mart’ta elde ettiği başarı için kutlama programı gerçekleştirdi.

ASAYİŞ

Denizli’nin Tavas ilçesinde kesin olmayan seçim sonuçlarının kutlandığı CHP ilçe binasındaki balkonun çökmesi sonucu çok sayıda partili yaralandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da DEM Partisi İl Başkanlığı önünde kutlamalar başladı. İl örgütü önüne gelen vatandaşlar halay çekiyor.

Diyarbakır

Diyarbakır'da Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) öncülüğünde düzenlenen ve 1 yaklaşık 1 milyon kişinin katıldığı Newroz etkinliğinde 7...

Diyarbakır

DEM Parti, DTK, HDK ve TJA’nın organize ettiği Diyarbakır’daki final Newroz kutlamalarına katılan kişi sayısı 1 milyona ulaştı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da yüz binlerin katılımıyla büyük bir coşku ile kutlanan Newroz’da baharın müjdeleyicisi Newroz Ateşi yakıldı.

Diyarbakır

Newroz Bayramı kutlamasına katılmak isteyen vatandaşlar, ulusal kıyafetleriyle, Kürtçe şarkılar eşliğinde yağmur, çamur demeden alana akın ediyorlar.

Diyarbakır

Diyarbakır’da 21 Mart’ta gerçekleştirilecek Newroz kutlaması erken başladı.