Eşi Dürdane Beyoğlu ile beraber,  “gönül seferberliği” adını verdiği buluşmalarda misafir olduğu evlerde sıcak bir ilgi ile karşılanan Başkan Beyoğlu, hemen her kesimin derdiyle dertlenmeye çalıştıklarını ve yaşadıkları fiziki zorluk ve yorgunluğa rağmen bundan haz aldıklarını söyledi.

“Kendisini halkın hizmetine vakfeden insan yorulmaz” diyen Başkan Beyoğlu, belediyenin tüm kaynak ve imkanlarını ilçenin hizmeti için seferber ederken, bu ziyaretlerle de halkın gönlüne dokunmaya çalıştıklarını kaydetti.

KaynartepeMahallesi’ndeki  buluşmalarda renkli görüntüler yaşandı. Başkan Beyoğlu, ara sokaklarda seyyar satıcılık yaparak geçimini sağlamaya çalışan seyyar satıcıdan toplu olarak aldığı taze nohutları çocuklara ikram etti. Mahallede ikamet eden hasta ve engelli vatandaşları ziyaret eden Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte kendisine aktarılan talepleri dinledi. Vatandaşların hayat pahallılığı ile ilgili şikayetlerine Başkan Beyoğlu,”Allah’ın izniyle bu zor günler de geçecek. Bugüne kadar büyük hizmetler yapan Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliğinde ülkemiz bunların da üstesinden gelecektir inşallah”cevabını verdi. (HABER MERKEZİ)