Beyoğlu, Ramazan ayında esnaf buluşmalarını ve Dürdane Beyoğlu da kadın vatandaşlara yönelik ev ziyaretlerini sürdürüyor.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde göreve gelen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bu görevdeki 4.yılını geride bırakırken, geride kalan 49 aya eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte gerçekleştirdiği vatandaş buluşmaları damga vurdu.

Toplumun her kesiminden vatandaşlarla bir araya gelmesi ve ihtiyaç sahiplerine destek olmasıyla dikkat çeken Başkan Beyoğlu, sahadaki çözüm odaklı çalışmalarıyla gönüllere dokundu.

baglar1-1

Başkan Beyoğlu,"Bu kutlu göreve gelirken halkıma bir sözüm vardı. Hem hizmet edeceğiz, hem gönüllere dokunacağız. Ne yaptıysak halkımız için yaptık. Halkımıza karşı mahçup olmadık, bunun için rabbime sonsuz hamd ediyorum ' dedi.

"Her şeyi Allah rızası için yapıyorum "

İlçede kadınlara yönelik çalışmalarıyla dikkat çeken Dürdane Beyoğlu, Ramazan ayı buluşmaları kapsamında 5 Nisan Mahallesi'nde ev ziyaretlerinde bulundu.

Her şeyi Allah rızası için yaptığını belirten Dürdane Beyoğlu,"Ben hiç bir zaman bir beklenti için bunları yapmadım. Kendi insanlarıma karşı vefa borcum olduğunu düşünerek Allah rızası için yaptım. Dua almak en güzel makamdır. Mazlum halkımızın yanında yer almaya devam edeceğim. Kadınların sevgisine layık olmak çok anlamlı " diye konuştu.

(HABER MERKEZİ)