Bağlar Haberleri

Bağlar haberleri ve güncel Bağlar gelişmeleri, Bağlar ile ilgili tüm video, Bağlar fotoğrafları ve Bağlar haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Bağlar ve Yenişehir’daki bazı okullarda uyuz vakalarının artması vatandaşları tedirgin etti.

Diyarbakır

Merkez Bağlar İlçesi’nde elektrik trafosunun patlaması sonucu elektrik kesintisi yaşandı.

Diyarbakır

Bağlar Belediyesi, 1 Ocak ile 31 Mart 2024 tarihleri arasında verilen inşaat ruhsatlarının incelenmesini kararlaştırdı.

Diyarbakır

Bağlar Belediyesi tarafından kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmak amacıyla eğitim verildi.

Diyarbakır

Bağlar Belediyesi kayyum yönetiminden devraldıkları belediyenin kara tablosunu ‘120 milyon TL’ye ihtiyaç var’ diyerek açıkladı.

Diyarbakır

Diyarbakır Bağlar Belediyesinde seçimden bir hafta önce işe alınan AK Parti eski Kadın Kolları Başkanı, yeni gelen DEM Partili yönetim...

Diyarbakır

Diyarbakır'ın Bağlar İlçesi'nde 1960’lı yıllardan kalma elektrik sistemine henüz bir çözüm bulunamaması bölgede sorun olmaya devam ediyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Valiliği'nden yapılan açıklamada, Bağlar Yeşildallı Mahallesi'nde tarihi sikke ve objelerin bulunup satılacağı belirtildi.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesinde Bizans, Asur ve Roma dönemlerine ait 150 adet muhtelif sikke ve objeyi satmaya çalışan iki şüpheli...

Diyarbakır

Bağlar Belediye Meclisi, AK Partili Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu döneminde gerçekleştirilen ihalelerin incelenmesini kararlaştırdı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da AK Partili eski Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, rüşvet davasında ifadeye çağrıldı.

Diyarbakır

Merkez Bağlar İlçe Belediyesi, ilk promosyon ihalesini yaptı. Belediye, 7 bankanın katılımı ile maaş promosyon ihalesini gerçekleştirdi.