ÖZEL HABER - Fuat BULUT

Hafta sonu kendi evinde ağırladığı Karaman FK’yi 4-1 yenerek liderlik koltuğuna oturan Amedspor, Ispartaspor deplasmanına Diyarbakır Kadayıfı ile gidecek. 
6 Mart Çarşamba günü saat 14.00’te Isparta32 ile karşı karşıya gelecek olan Amedspor, bu maçtan da galip gelerek liderlik koltuğunu sağlamlaştırmak istiyor. Pazar gününden itibaren maç hazırlıklarına başlayan yeşil kırmızılı takımda sakat oyuncu bulunmuyor.

Amedspor Jest3


“TESCİLLİ KADAYIFIMIZI İKRAM EDECEĞİZ”

Gazetemize konuşan Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, Ispartaspor’un ligin ilk devresinde Diyarbakır’a gül lokumu ile geldiğini hatırlatarak, “Bizler de onlara kentimizin coğrafi tescilli ürünü olan Diyarbakır Burma Kadayıfı’nı götüreceğiz. Maçın dostluk havasında geçmesini diliyoruz. Bizim artık maç kaybetme lüksümüz yok. 10 maçımızı da kazanıp bu kente şampiyonluk yaşatmak istiyoruz. Her maça final havasında çıkacağız” dedi.


ISPARTA’NIN GÜL LOKUMU İLE GELMİŞLERDİ

22 Ekim 2023 tarihinde Diyarbakır’da oynanan karşılaşmada Amedspor, Isparta32’yi 2-1 mağlup etmişti. Konuk takım, Diyarbakır Stadyumu’nda Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in gönderdiği gül lokumlarını taraftarlara, takım futbolcularına ve yöneticilerini dağıtarak, büyük alkış almıştı.

Muhabir: Fuat BULUT