ÖZEL HABER - Faruk BALIKÇI

Bu hafta pazar günü Kastamonuspor’da oynanacak Kastamonuspor-Amedspor karşılaşması, şampiyonluğun kaderini belirleyecek. Amedspor’un 3 puan fark ile önde bulunarak avantajlı girdiği kader maçında, beraberlik bile Amedspor’u şampiyonluğa yakınlaştıracak. Kastamonuspor’un galip gelmesi halinde ise puanlar eşitlenecek, Ancak, averaj Kastamonuspor’a geçecek.


Amedspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, gazetemize yaptığı değerlendirmede, keyifli ve heyecanlı olduklarını belirterek, “Avantaj yakaladık. Bu avantajı kullanmak istiyoruz. Bitti demeden bitti demek istemiyoruz. Taraftarın enerjisi bize de yansıyor. Bu bizim için bir artıdır. Farklı kazanmasını bilen ve iyi oynayan bir takım vardır. Amed camiasına yakışır futbol oynadığımızı düşünüyorum” dedi.

Amedspor’un Kader Maçi Olacak3


“YÜREKLİ VE CESARETLİ OLACAĞIZ”

Bakkal, bu hafta oynanacak Kastamonuspor karşılaşmasını “final maçı” olarak değerlendirerek, şunları söyledi:
“Her iki takımında hesabı bu maçaydı. Bunun bilinciyle mücadele edeceğiz. Final maçını oynayabilecek kadroya sahibiz. Kendi oyun kurgumuzla sahaya çıkacağız. Önlemleri de alacağız. Buradan ödün vermemek gerekiyor. Bu ligin en iyi futbol oynayan takımlarından biriyiz. Batuhan’ın ayağında çekme var. Başka bir eksiğimiz bulunmuyor. Yürekli ve cesaretli oynayacağız.”

Muhabir: Faruk BALIKÇI