Hasankeyf ilçesinde gerçekleştirilen şampiyonalar 8 kategoride gerçekleştirildi. 2 gün süren şampiyonluk yarışlarında Türkiye Sujeti Yarışları'nda Pro Stock1 kategorisinde Türkiye şampiyonu Furkan Yılmaz, ikinci Serdar Ata ve üçüncü Hasan Mert İkiz oldu. Open Pro kategorisinde Türkiye birincisi Kahraman Aktaş, ikinci Kaan Şanver ve üçüncü Yusuf Baki Soylu oldu. Pro Stock2 Kategorisinde Türkiye şampiyonu Derin Sağun, ikinci İlyas Şahin, üçüncü Tayfun Borazan, dördüncü Fatih Aktaş ve beşinci Nihat Baldemir oldu.
Kadınlarda Türkiye şampiyonu Selçin Ata, ikinci Ayşenur Varan, üçüncü Mine Demirbaşa ve dördüncü Ekatarina Borazan oldu.
Gençlerde Türkiye Şampiyonu Ahmet Efe Gülgür, ikinci Demir Ata ve üçüncü Defne Karaduman oldu. Drag kategorisinde Nihat Baldemir, ikinci İlyas Şahin, üçüncü Tayfun Borazan ve dördüncü Kaan Şanver oldu. Flyboard Şampiyonası'nda Türkiye şampiyonu Furkan Yılmaz, ikinci Kahraman Aktaş, üçüncü Tayfun Borazan ve dördüncü Hakan Aksoy oldu.
Jetsurf kategorisinde Türkiye şampiyonu ise Murat Yorgancılar olurken ikinci Efe Gülsoy, üçüncü Mertcan Tunca, dördüncü Deniz Özkardeş, beşinci Sedat Eruş, altıncı Barış Özkaya ve yedinci ise Gökmen Köse oldu.