HABER - Ali Çekdar KORKMA

Birinci tur ön seçim oylamasında en yüksek oyu alan Garip Kandemir, yarın yapılacak ikinci tur oylamanın da çekişmeli geçeceğini belirterek, "Partili ve STK delegeleri, yarın yeniden sandık başına gidecek. Bu demokratik uygulamayı hayata geçiren partimizin ilgili birimlerine ayrıca teşekkür ediyorum. Halk, kendisi bu kez belediyeyi yönetecek. Yani eş başkan adayı olacak kişiyi halk seçiyor olacak. Pazar günü yapılacak oylamada, kim seçilirse seçilsin, kazanan Diyarbakır olacak, kazanan Diyarbakır halkı olacak.

Diyarbakır Adayı Kandemir’den Seçim Öncesi Mesaj3

Yarın oy vermek için sandık başına gidecek delegelere teşekkür eder, şükranlarımı sunuyorum. Ve şunu eklemek istiyorum; Sandık başına giderek demokratik hakkınızı kullanın. Tercihiniz kim olursa olsun, oyunuzu kullanmak için sandık başına gidin" dedi.

Diyarbakır Adayı Kandemir’den Seçim Öncesi Mesaj2


“YAŞAM İÇİN ÖNEMLİ PROJELERİMİZ VAR”

Diyarbakır'da daha güzel bir yaşam için çok önemli projeleri olduğunu belirten Kandemir, "Aday olmadan projelerimizi açıklamak etik olmaz. Halkın teveccühünü kazandıktan ve adaylığımız kesinleştikten sonra projelerimizi düzenleyeceğimiz bir basın toplantısıyla açıklayacağız. Halkımızın merak ettiği her konuya da cevap vererek, çağdaş ve şeffaf bir yönetim modeli uygulayacağız. Partili ve STK delegelerine verdikleri ve verecekleri emeklerinden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Editör: Ali Çekdar KORKMA