Dem Haberleri

dem haberleri ve güncel dem gelişmeleri, dem ile ilgili tüm video, dem fotoğrafları ve dem haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

31 Mart seçimlerinden sonra bazı temizlik personellerin işi aksatması nedeniyle Kayapınar İlçesi’nde oluşan çirkin görüntüler ortadan kaldırıldı.

Diyarbakır

Selahattin Demirtaş'ın 'Kobanê' kitabı bugün saat 19.00’da ücretsiz olarak okuyucuyla buluşacak.

Diyarbakır

DEM Parti’nin kazandığı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin sitesi bakıma alındı.

Mardin

DEM Parti ve CHP’den sonra seçilen AK Partili belediye başkanı da halkla sıcak temas kurmak içim makam kapısını söktürdü.

Diyarbakır

Mazbatalarını gecikmeli olarak alan ve dün resmen iş başı yapan DEM Partili belediyelerden beklentiler yüksek. Diyarbakırlılar, taleplerini Güneydoğu Ekspres’e anlattı.

Siyaset

DEM Parti, bayramın ikinci günü Gelecek Partisi, CHP, Saadet Partisi ve DEVA Partisi'ni ziyaret edecek.

Diyarbakır

DEM Partili Diyarbakır Büyükşehir Eş Başkanı Serra Bucak Küçük, AK Parti adayı Mehmet Halis Bilden’in tebrik mesajına yanıt verdi.

Diyarbakır

DEM Parti belediye eş başkanlara verilen mazbata ve yapılan çağrı sonrası binlerce kişi, Büyükşehir Belediye binasına yürüyüş başlattı.

Diyarbakır

DEM Parti, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nde kayyum yönetiminin yarınki mazbata öncesi son dakika kararı aldığını duyurdu.

Diyarbakır

31 Mart seçimlerinde kazanan DEM Partili Belediye Eş Başkanları, yarın saat 10.30’da mazbatalarını alacak.

GÜNDEM

Mardin'de İl Seçim Kurulu, AK Parti'nin itirazlarını reddedip, 6 ilçede Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi'nin (DEM Parti) adaylarına mazbata verilmesine...

Diyarbakır

DEM Parti, 904 oyun geçersiz sayıldığı Diyarbakır’ın Hazro ilçesinde yeniden sayım için, iptali için başvuruda bulundu.