Grup şirketleri adına açıklama yapan Zuhat Aydın, “Global markalarla iş birliği kültürümüz ve güçlü kurumsal yönetim anlayışımız ile faaliyette bulunduğumuz her alanda yüzümüz ileriye dönük” ifadesinde bulundu. Yatırımlarının İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Denizli, Konya, Mardin, Edirne ve Van olmak üzere bir çok ilde geniş bir alana hitap ettiklerini belirten Aydın, şöyle devam etti: 

Diyarbakır’da Sektörün Öne Çıkanı2

“Hayatlarına dokunduğumuz tüketicilerde değer yaratmak, hedeflerine ulaşmalarına aracılık etmek, bölge ve ülke ekonomisini ilerleten kaldıraç olabilmek temel ilkelerimizi oluşturuyor.”

TÜKETİCİ LEHİNE YENİLİKÇİ UYGULAMALAR

2022 yılı mayıs ayında ülkemizin en köklü şirketlerinden Anadolu Grubun ikinci el araç alım satım markası olan ikinciyeni.com’un Diyarbakır bayiliğini açan firma, tüketici lehine geliştirdiği yenilikçi ve pratik uygulamalarla öne çıkıyor. Yine Anadolu Grup markaları olan Garenta ile araç kiralamada; Carwizz ile ekspertiz ve değerleme alanlarında söz konusu illerde hizmet veriyor. Uluslararası araç kiralama markası olan Hertz’in de bayiliklerini yürütüyor.

Diyarbakır’da Sektörün Öne Çıkanı3

Sektörde kendi markalarını da oluşturan firma, Perla Araç Kiralama ile İstanbul Otostat ofisinde filo kiralama hizmeti veriyor. Yine 2-A Grup markası olan Sigortanom ile tüketicilerin sigorta ihtiyaçlarına yanıt oluyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ