Bağlar Belediyesi, vatandaşları memnun ediyor

Diyarbakır Merkez Bağlar İlçe Belediyesi, kırsal yerleşim bölgelerinde yürüttüğü yol yapım, bakım ve genişletme çalışmalarında ulaşımda sıkıntı yaşayan mahallelerin sorunlarını çözerek vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Yol sorunu çözüme kavuşturulan mahallelere Çiçekliyurt Mahallesi de eklendi. Vatandaşların talebi üzerine Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatı ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmalar kısa sürede tamamlanırken, önce araçlarla yolun alt yapısını hazırlandı, ardında da ekipler tarafından yol yapım ve genişletme çalışmaları gerçekleştirilerek ulaşıma açıldı.

Asfalt serim çalışmalarına devam

Kırsal mahallelerdeki yol yapım çalışmaları ile ilçe merkezindeki asfaltlama faaliyetlerini eş zamanlı olarak devam ettiren Bağlar Belediyesi, Öğretmenler Caddesi mevkiinde bulunan 437.sokakta sıcak asfalt serim çalışması başlattı.

Kırsal yerleşim yerlerindeki yol yapım çalışmalarını ekiplere verdiği talimatlarla yakından takip eden Başkan Beyoğlu, ilçe merkezindeki asfaltlama hizmetlerini ise her gün ziyaret ederek yerinde inceliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol