Beyoğlu’ndan İnceleme

Beyoğlu, belediyenin kendi imkanlarıyla yaşama geçirmeye çalıştığı park çalışmalarını ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yenileme projesinin sürdürüldüğü Sakarya Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Bağcılar Mahallesi Haskir Caddesi üzerinde Gökkuşağı Evleri yakınlarında yapımı devam eden çok amaçlı park çalışmalarının  son durumu hakkında değerlendirmelerde bulunan Beyoğlu, dinlenme alanları, yeşil kuşak ve spor tesislerini içeren projenin en kısa zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını kaydetti. Beyoğlu, “ İlçemizin en büyük park projelerinden olan bu projemiz planlandığı şekilde devam ediyor. Tamamlandığında vatandaşlarımız için ciddi bir huzur ve oksijen imkanı sunacak” dedi.

Beyoğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından yenileme, iyileştirme ve cephe düzenleme çalışmalarının gerçekleştirildiği Sakarya Caddesi’ne de çıkarma yaptı. Devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Beyoğlu, çevredeki esnaflar ve alışverişe gelen vatandaşlarla görüşerek caddeyi rahatlatması planlanan projede sona gelindiğini ifade etti. Beyoğlu, “Esnafımızın ve vatandaşımızın sağlıklı bir ortama kavuşması için gereken ne ise yapılıyor. Valimiz sayın Münir Karaloğlu çalışmaları çok yakından takip ediyor, kendisine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten Beyoğlu, Bağlar halkına hizmet etmekten mutluluk duyduklarının altını çizerek, “Hizmet etmekten haz alıyoruz. Bize dua edin yeter” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol