Cuma Çıkışı Esnafla Buluştu

Körhat Mahallesi’nde bazı vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Beyoğlu, “Vatandaşlarımızla aramızda çok güçlü bir gönül bağı oluşmuş durumda. Bizi zinde tutan ve hizmet aşkımızı artıran onların dualarıdır” dedi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Cuma namazı için gittiği Turgut Özal Bulvarı’nda namazın ardında kendisini bekleyen vatandaşlarla selamlaşarak bir süre sohbet eden Beyoğlu, kendisine aktarılan sorun ve taleplerin pratik yollarla zaman kaybı yaşanmadan çözülmesi için belediyenin ilgili birimlerine talimatlar verdi.

Pandemiden dolayı toplu halk toplantılarını gerçekleştiremediklerini belirten Beyoğlu,”Ancak biz bunu milletimizle bir araya gelmeye engel olarak görmüyoruz. Biz onların ayağına giderek dertleşiyoruz. Bizim gönül belediyeciliğinden anladığımız tam da budur. Bizi zinde tutan ve milletimize karşı hizmet aşkımızı artıran vatandaşlarımızın dualarıdır.” dedi.

Sobalı evde sıcak ve samimi bir tablo

Başkan Beyoğlu, mahalle ve ev ziyaretlerine de devam ediyor. Körhat Mahallesi’nde ikamet eden  4 aileyi ziyaret eden Beyoğlu, sobalı evde kendisine çay ikram eden vatandaşlarla sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu’nun da katıldığı ziyaretlerde vatandaşlar yaşadıkları sorunları dile getirerek, farklı bir belediye başkanı profilini çizdiğini dile getirdikleri Beyoğlu’ndan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Beyoğlu, esnaf ziyaretinin ardında kendisine yakın ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür ederek mahalleden ayrıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol