Şehit polisin ismi hizmet binasına verildi

Mayıs ayında meydana gelen hain saldırıdan sonra derin bir üzüntü yaşadıklarını belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, şehit polisin anısını yaşatmak ve şehitlere olan saygıyı göstermek adına bu kararı verdiklerini dile getirdi.

Vatan topraklarını kanlarıyla sulayan, şehitlerin isimlerinin akıllarına ve kalplerine mıh gibi çakılı olduğunu belirten Beyoğlu, bu kararı vermelerindeki amacın şehit polisin anısını yaşatmak ve ülkenin bekası için canlarını feda eden şehitlere minnet borcunu ödemek olduğunu kaydetti.

Beyoğlu, “Göreve geldikten sonra 15 ayda yaptığımız hizmetlerle ilçemizi güzellikler ve hizmetlerle gündeme getirdik. Bölgemizin ve ilçemizin özü budur. Mayıs ayında yaşanan hain saldırıda Atakan Arslan kardeşimizin şehit olması hepimizi derinden üzdü. Ülkemizin bekası için, et ve tırnak gibi olan milletimizin huzuru ve birliği adına fedakar bir şekilde görev yapan güvenlik güçlerimizin Allah yardımcısı olsun. Şehitlerimize minnet borcumuz var. Atakan Arslan kardeşimizin anısını yaşatmak ve şehitlerimize olan saygımızı ifade etmek adına bu kararı aldık. Atakan Arslan Bağlar'ımızın şehididir, bir nebze de olsa şehit ailelerimizi teselli edebildiysek ne mutlu bize. Bağlar halkının şehidi olan Atakan Arslan’a ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol