Sürücü Kursları Fiyat Birliğine Gitti

Haber Celal Kuzu

Güneydoğu Ekspres - Diyarbakır’da bulunan sürücü kursları,  Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) toplantı salonunda düzenlenen imza töreninde fiyat birliğine giderek sözleşme imzaladı.

Toplantıya Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, DTSO Meclis Üyesi Ahmet Akyapı, Diyarbakır Sürücü Kursları Federasyon Başkanı Kemal Akyapı, Diyarbakır Sürücü Kursları Dernek Başkanı Hüseyin Bulut ve kentte bulunan sürücü kursu temsilcilerinin tamamı katıldı.

Burada Konuşan Kaya, “Oda olarak sürücü kurslarının başlattığı fiyat birliği sözleşmesini destekliyoruz.  Bu tür uygulamalar sektör açısından olumlu ve önemli bir gelişmedir. Fiyat birliği sözleşmesi ile sürücü kursları daha kaliteli hizmet vereceğine inanıyorum, sözleşmenin herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

DTSO Meclis Üyesi Ahmet Akyapı, “Diyarbakır Sürücü Kursları Federasyonu ile Diyarbakır Sürücü Kurslar Dernekleri fiyat birliği sözleşmesine giderek önemli bir çalışmaya imza atmıştır. Taban Fiyat Birliği altında, çantacılar ve komisyonculardan kursiyer alan işletmeler hakkında gerekli cezai yaptırımlar uygulanacak” ifadesinde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol