Diyarbakır'daki tekstilin firmaları, Güneydoğu Tekstil Sanayi ve İş İnsanları Derneği'nin (GÜNTİAD) öncülüğünde, Gaziantep Ortadoğu Fuarı'na katıldı. Diyarbakır'dan fuara katılan Ecrin Life Tekstil, Quberz Tekstil ve Roba Tekstil firmaları, yenilikçi yaklaşımları ve kaliteli ürünleri ile en dikkat çeken stantlarından oldular.

Günti̇ad Gazi̇antep Texpen Fuari’nda3


GÜNTİAD'ın yönetim kurulu başkanı Sezai AYAS, Genel Sekreter Taha Ülgen ve yönetim kurulu üyeleri Necmettin Alkan, Mesut Sökmen, Şahin Çelik, Yusuf Ülgen de, fuarı ve üye firmaları ziyaret etti.


GÜNTİAD'DAN ÜYE FİRMALARA DESTEK VE TEBRİK

GÜNTİAD Başkanı Sezai Ayas, “TEXPEN Yaz Tekstil Fuarı'nda yer alarak marka değerlerini artıran ve sektördeki yeniliklere öncülük eden Ecrin Life Tekstil, Quberz Tekstil ve Roba Tekstil'i tebrik ediyoruz. Bu firmaların başarıları, derneğimizin ve üyelerimizin sektördeki temsil gücünü artırıyor ve bizlere büyük bir gurur kaynağı oluşturuyor.

Günti̇ad Gazi̇antep Texpen Fuari’nda2

Gelecek organizasyonlarda da aynı başarı ve kararlılığın devamını temenni ediyor, tüm katılımcılara sektördeki gelişmeleri yakından takip etme ve iş birliklerini güçlendirme fırsatları sunan bu tür etkinliklerin önemini vurguluyoruz” dedi.

Muhabir: Güneş OCAĞA