Fuar Haberleri

Fuar haberleri ve güncel Fuar gelişmeleri, Fuar ile ilgili tüm video, Fuar fotoğrafları ve Fuar haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Bu yıl ikincisi düzenlenen Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarına katılım sağlayan TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de içinde bulunduğu turizm temsilcileri,...

Diyarbakır'da 2. Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı, bugün açıldı. 26 Mayıs’a kadar açık olacak fuarda 11 ilden 104 firma stantlardaki...

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Mezopotamya Fuarcılık işbirliğinde 2. Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı kapılarını yarın açıyor.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, “Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı”nda yurttaşlara 3 bin 250 adet ücretsiz bitki dağıttı.

Diyarbakır’da gerçekleşen 15. Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarının son günü. Fuara katılım yapan firmalar katılımdan memnun olduklarını belirtti.

Diyarbakır

DTSO ve Mezopotamya Fuarcılık işbirliğiyle “15. Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı” başladı. Fuarda 200 bin ziyaretçi hedefleniyor.

Diyarbakır

Diyarbakır'da düzenlenen “Bilim Fuarı”na büyük ilgi gösterildi.

Van

Van Doğu Anadolu Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı için hazırlıklar tamamladı.

Diyarbakır

Türkiye'nin 7 bölgesinden 120 firmanın katılacağı 15. Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na 250 bin ziyaretçinin katılması hedefleniyor.

Kültür - Sanat

İzmir Kitap Fuarı’na katılacak yazarımız Şeyhmus Diken, Ahmed Arif’in yaş günü olan 21 Nisan’da Diyarbakırlı ünlü şairi anlatacak.

Ekonomi

Doğal taş sektöründe dünyanın üçüncü büyük ihracatçısı olan Türkiye, 2023 yılında en büyük ihraç pazarı olan Çin’deki fuara 88 firmayla...

Güncel

İZFAŞ, bu yıl ilk kez optik gözlük ve oftalmoloji sektörlerini kentte buluşturuyor.