Aktar Haberleri

Aktar haberleri ve güncel Aktar gelişmeleri, Aktar ile ilgili tüm video, Aktar fotoğrafları ve Aktar haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Sağlık

Aktar Muhammed Hanzala Altun, baharın gelmesiyle çıkan polenlerden kaynaklı meydana gelen rahatsızlıklar için bitkisel çözümler hakkında bilgiler verdi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da son zamanlarda grip, Covid, Influenza ve soğuk algınlığı vakalarının artmasıyla vatandaşlar aktarların yolunu tuttu.

Diyarbakır

Diyarbakır'da grip ve influenza salgını nedeniyle kimi vatandaş hastane yolunu tutarken, kimisi ise aktarların yolunu tuttu.

Tekirdağ

Kış aylarının başlamasıyla grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklardan korunmak isteyen vatandaşlar aktarcı dükkanlarında yoğunluk oluşturuyor.

Diyarbakır

Vatandaşlar doktorun kapısını değil, aktarın yolunu tutuyor.

AĞRI

Kış mevsiminin kendini iyice hissettirdiği şu günlerde aktarlar, soğuk algınlığına kalkan olacak kış çayı karışımları hazırlamaya başladı.

Sağlık

Aktarlık yapan Şamil Yalçıner, dükkanına ‘Sağlığınız için kaya tuzu kullanın’ yazısı asarak vatandaşın dikkatini çekti.

GENEL

Eczacı Özlem Özmutlu hastalıkların tedavisinde en doğru kanalın eczane olduğunu belirtirken, aktar Koray Özkılıç ise iki tarafın da aynı amaçta...

Güncel

Eskişehir’de eczacı Özlem Özmutlu hastalıkların tedavisinde en doğru kanalın eczane olduğunu belirtirken, aktar Koray Özkılıç ise iki tarafın da aynı...