Atatürk Haberleri

Atatürk haberleri ve güncel Atatürk gelişmeleri, Atatürk ile ilgili tüm video, Atatürk fotoğrafları ve Atatürk haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Diyarbakır’ın Sur Belediyesi’nde mazbata töreninden sonra Atatürk ve Cumhurbaşkanı’na hakaret içeren ifadeler kullandığı belirtilen kişinin gözaltına...

Spor

Galatasaray ve Fenerbahçe, Atatürk tişörtleri ve posterlerine izin verilmemesi nedeniyle Türkcell Süper Kupa finaline çıkmama kararı aldı.

Spor

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da bu akşam oynanacak olan Süper Kupa maçı öncesi kriz yaşandı.

ASAYİŞ

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, Atatürk'e hakaret ettiği öne sürülen Kemal Cıbuk (40) tutuklandı.

Diyarbakır

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, Diyarbakır'a gelişinin 86'ıncı yıl dönümü, tren garındaki temsili karşılama töreniyle kutlandı.

GÜNDEM

Erzurum'da hizmet veren bir döner işletmesinin sahibi, sosyal medyada Atatürk'e hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı.

Diyarbakır

Diyarbakır'da Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 85. ölüm yıl dönümü dolayısıyla anma töreni düzenlendi.

Güncel

Sosyal medyada Atatürk'ün fotoğrafıyla uygunsuz hareketlerde bulunan 17 yaşındaki şüpheli tutuklandı. 

Yaşam

Diyarbakır’ın Silvan, Hazro ve Kulp ilçeleri arasında kalan ve adeta saklı cenneti andıran Taşköprü, hafta sonu piknikçilerin uğrak yeri oldu....

GENEL

Diyarbakır'da, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 84. ölüm yıl dönümü dolayısıyla anma töreni düzenlendi.

GENEL

10 Kasım 1938’de hayata gözlerini yuman Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk için, Diyarbakır’da anma törenleri düzenlendi.