Aylık Haberleri

aylık haberleri ve güncel aylık gelişmeleri, aylık ile ilgili tüm video, aylık fotoğrafları ve aylık haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Ekonomi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, mart ayına ilişkin yaşlı ve engelli aylıklarını hesaplara yatırdıklarını bildirdi.

Güncel

Mahinur Özdemir Göktaş, "Şubat ayına ilişkin 6,3 milyar TL tutarındaki yaşlı aylığı ve engelli aylıklarını hesaplara yatırdık” dedi.

Güncel

SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı kapsamındaki kişilerin ölümü halinde çocuklarına bağlanan yetim aylığı, çalışma statüsüne göre değişiyor. İşte detaylar..

Ekonomi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, sosyal yardım programlarının aylık ödemelerinde yapılan değişiklikleri açıkladı.

Ekonomi

Asgari ücretin ardından gözler memur ve emekli maaşlarına çevrildi. SSK ve Bağ-Kur emeklileri yeni yıl zamları ile en düşük emekli...

Ekonomi

6 aylık enflasyon farkına göre belirlenecek olan memur ve emekli maaşı zam oranları için geri sayım başladı.

Ekonomi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, engelli ve yaşlı aylıkları aralık ayı ödemelerinin hesaplara yatırılmaya başlandığını duyurdu.